Budujemy nowoczesne
Domy i Apartamenty

Tworzymy piękne, kameralne i spójne z istniejącym otoczeniem osiedla. Dbamy o każdy szczegół, wybieramy innowacyjne rozwiązania.

Pragniemy, aby nasza oferta mieszkaniowa w maksymalnym stopniu spełniała oczekiwania naszych Klientów, dlatego też realizując każdy projekt, na pierwszym miejscu stawiamy na jakość, funkcjonalność i atrakcyjność oferty.

Osiedle
Miedziane

Osiedle Miedziane zlokalizowane w Dzielnicy Stary Lubin przy ulicy Witolda Lutosławskiego, to nowoczesność, trend w kierunku optymalizacji i jakości, nawiązanie do kultury i miejsca, w którym mieszkamy. Do wyboru zabudowa jednorodzinna z ogródkiem oraz apartamenty w zabudowie wielorodzinnej z garażem lub ogródkiem.

zobacz więcej

domki

I etap - 5

II etap - 6

III etap - 4

apartamenty

I etap - 10

II etap - 8

III etap - 8

cena od

III etap - III kw. 2020 r.

segm. B - 495 000 zł

segm. A (parter) - 310 000 zł

segm. A (I piętro) - 365 000 zł

data realizacji

I etap - II kw. 2018 r.

II etap - III kw. 2019 r.

III etap - III kw. 2020 r.

Apartamenty
Stary Lubin

Apartamenty Stary Lubin zlokalizowane są przy ulicy Stary Lubin, na osiedlu domków jednorodzinnych, na wysokości supermarketu Auchan. Apartamenty usytuowane są w dwóch budynkach, jednopoziomowe na parterze oraz dwupoziomowe zajmujące piętro i poddasze. Inwestycja zakończona w 2015 roku.

przeglądaj zdjęcia

budynki

12

apartamenty

26

cena od

     -

data realizacji

2015 r.

Elegancka forma

Nowoczesna i elegancka architektura idealnie wpisuje się w otaczającą zabudowę. Przykuwa uwagę surowym pięknem i prostą, ale niebanalną formą.

Funkcjonalna przestrzeń

Zabudowy jednorodzinne z ogródkiem oraz przestronne apartamenty w zabudowie wielorodzinnej z garażem lub ogródkiem.

Atrakcyjna
cena,
finansowe
bezpieczeństwo,
dogodne warunki
płatności.  

Wysoka jakość

Zastosowane najwyższej jakości materiały, technologie przyjazne dla środowiska, zarówno na etapie budowy, jak i jego funkcjonowania po zakończeniu.

Dogodna lokalizacja

Zieleń da nam poczucie spokoju i odpoczynku, tereny rekreacyjne zachęcą do aktywności, a położenie zagwarantuje szybką komunikację.

Inwestycje
Asim-Bud

Naszym celem jest budowanie funkcjonalnych domów i mieszkań. Z najwyższą starannością nadzorujemy przebieg inwestycji, począwszy od wyboru dogodnej lokalizacji, po projektowanie i realizację projektu.

ul. Platynowa 31
59-300 Lubin

Asim-Bud Sp. z o.o.

biuro@asim-bud.pl
tel. 661 942 040